آموزش ساخت هد مخصوص عکاسی پانوراما 360

 

با سلام خدمت دوستان عزیز

در جلسات گذشته در مورد عکس های پانوراما کروی یا 360 و نحوه گرفتن و ابزار مورد نیاز توضیحاتی در حد خودم برایتان نوشتم و از آنجا که یکی از نیازهای اصلی شما هد مخصوص این نوع از عکاسی می باشد و قیمت آن هم کم نیست نحوه درست کردن و نقشه قطعات این هد را برایتان بگزارم. امیدوارم که مورد استفاده قرار گیرد..

آموزش گرفتن عکس کروی قسمت دوم

همانطور که در جلسه قبل گفته شد شما براساس نوع محیطی که در آن هستید و قصد گرفتن عکس رو دارید بر اساس تجربه باید بدانید که به چند عکس نیاز دارید شاید شما فکر کنید که این مومضوع مهمی نیست ولی من به عنوان کسی که چند سالی هست مشغول گرفتن این نوع خاص عکس هستم به شما توصیه می کنم در این خصوص سعی کنید از تجربیات دیگران استفاده کنید تا زمانی که خودتون به جایی برسید که بتوانید این موضوع رو تشخیص بدید.

آموزش گرفتن عکس کروی قسمت اول

با سلام
دنیای ما دارای زیبایی های بسیاری هست که هر انسانی یا بهتره بگم هر هنرمندی سعی داره که این زیبایی ها رو به نحوی به تصویر بکشه یا برای دیگران مشخصترش بکنه . عکاس . عکاسی هم به نظر من از این قضیه
مستثنا نیست و هر عکاس به روش خودش می خواد زیبایی هایی رو که می بینه و برای دیگران ملموس نیست رو با به تصویر کشیدن اون سوژه نشون بده.