از میان تمامی تصاویر ارسالی، ۱۰ نمونه از آنها برنده جایزه بهترین ها شده اند که می توانید در ادامه مطلب مشاهده کنید.

 


1. «عمارت گویست کریکت» / عکاس: متیو دارتفورد / این عکس در نورفولک انگلستان و به صورت تک رنگ قرمز گرفته شده است.

2. «دره سنگ ها» / کیث ورثینگتون / آسیاب موجود در تصویر در دهه ۱۳۰۰ میلادی در سورنتو ایتالیا ساخته شده اما در دهه ۱۹۴۰ میلادی متروکه گشته و به موجب آن درختان و گیاهان بیشماری همه فضای این آسیاب را احاطه نموده اند.

3. «خانه کوچک من» / عکاس: lostlenscap / کلبه ای کوچک و خصوصی در دل جنگل های سن آگوستین در فلوریدا

4. «در زیر چتر من» / عکاس: آنتونیو برناردو کوئلو / کوئلو با استفاده از افکت بوکه در دوربین از حلزونی که در زیر زمین در زیر یک برگ کوچک پناه گرفته عکاسی کرده و با اینکه فضا تاریک بوده، اما عکس وی بسیار عالی از کار درآمده است.

5. «کشف ناشناخته ها» / عکاس: Pal Szilagyi Palko / پالکو که فارغ التحصیل رشته زمین شناسی است از هشتمین روز حضور خود در غار به همراه هیئت زمین شناسی، عکس گرفته است.

6. «لندن پنهان» / عکاس: سوزان / نمائی از بخش داخلی ایستگاه مترو Aldwych Tube در شهر لندن که بخشی پنهان از چهره کلان شهر یاد شده را به تصویر کشیده است.

7. «کلیسای دست نخورده سن مری، تینترن» / عکاس: گی برسفورد / کلیسای مخروبه ای در ولز که در سال ۱۹۷۷ میلادی پس از یک آتش سوزی مهیب متروکه شده.

8. « معبدAngkor Wat در احاطه درختان کهنسال» / عکاس: کایرا موریس / معبد مشهور کامبوج در دهه ۸۰۰ میلادی ساخته شده و به تدریج توسط درختان جنگل پوشانده شده.

9. «محلی برای کار» / عکاس: ردمییر فتوگرافی / عکاس از ابزارآلات قدیمی و آنتیک در انباری در نلسون ایالت نِوادا که لایه ای از غبار روی آنها را پوشانده عکاسی نموده و این طور به نظر می رسد که یک نفر کارش را نیمه کاره رها کرده و هرگز به پشت میز خود بازنگشته است.

10. «کوچه ای در قلعه Birr» / عکاس: ولادیمیر پولیوانف / وی از مجسمه ای که در حیاط قلعه ای در ایرلند وجود داشته و همه فضای پیرامونش را برگ های پائیزی پوشانده اند، عکاسی نموده است.

 

 

 

منبع:روزیاتو

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید