در سال 1394 کانچو دهنوی برای آموزش شاگردن ارشد کمپ مربیگری و داوری گذاشتند که عکسی از آن را مشاهده می کنید

فعالیت در سبک ایرانی ˈجوکای دو کاراته دوˈ در مشهد آغاز شد

مرام نامه

۱:تلاش می کنیم تا با درک وفهم جوکای بو کاراته جسم وروح خود را پرورش دهیم تا با روح وجسم قوی در خدمت انسانیت باشیم.

۲:با نهایت فروتنی به استادان وارشدین خود احترام می گذاریم.

۳:همیشه خداوند بزرگ را حاضر وناظربر اعمال خود میبینیم. و هرگز انسانیت را فراموش نمی کنیم.

۴:دست ضعیفان که برای یاری بسوی ما دراز شده را می گیریم.

۵:مقررات جوکای بو کاراته و انظباط را سر لوحه کار خود قرار می دهیم.

رییس سبک ایرانی ˈجوکای دو کاراته دوˈ در حاشیه آغاز فعالیت رسمی این سبک در گفت و گو با خبرنگاران در مشهد افزود: این سبک کاراته در سال 1385 با نام ˈجوکای بوˈ در فدراسیون کاراته کشورمان به ثبت رسید و فعالیت خود را در سال 1386 آغاز کرده بود.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایرنا، ˈعلی اکبر دهنویˈ ادامه داد: این سبک کاراته از ابتدای همان سال با انجام رقابتهای کشوری ، کلاسهای داوری ، مربیگری و ارتقای کمربند و حضور دو دوره کاراته کاران در رقابتهای جهانی سوریه و ترکیه تا سال 1389 ادامه یافت.

وی اظهارداشت: بنابر تصمیم شورای ساماندهی سبک های رزمی در وزارت ورزش و جوانان، در سال گذشته سبک ˈجوکای بوˈ به فدراسیون ورزش های رزمی منتقل شد.

او اضافه کرد: با تغییر اساسنامه و بازنگری قوانین سبک و تطبیق آن با قوانین داخلی فدراسیون کاراته ایران، فعالیت این سبک دوباره با نام ˈجوکای دوکاراته دوˈ زیرنظر این فدراسیون آغاز شد.

وی توسعه این سبک کاراته را در سطح کشور و جهان از جمله اولویتهای فدراسیون کاراته ذکر کرد و گفت: نماینده های این سبک زیرنظر هیات کاراته استان ها در آینده نزدیک فعالیت خود را آغاز می کنند.

دهنوی سایر اقدامها برای توسعه کمی و کیفی سبک ایرانی ˈجوکای دو کاراته دوˈ را برگزاری دوره های آزمون سراسری کمربند قهوه ای تا دان چهار ویژه آقایان در اصفهان و همین آزمون تا دان سه ویژه بانوان در مشهد را در آینده نزدیک اعلام کرد

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید